אודותינו - ספי מנעולנים

אנו מנעולנים מספקים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה.מתמחים במתן שירותי פריצה , החלפה והתקנת מנעולים. אנחנו מספקים את כל השירותים החל מפריצת מנעולים לבתים, פריצת מנעולים לרכבים, פריצת כספות, תיקון מנעולי דלתות, שכפול מפתחות וכד'..
כמו כן, אנחנו מספקים שירות פורץ מנעולים חירום 24 שעות ביממה, גם בשעות הלילה המאוחרות. פורץ מנעולים חייב להיות מקצועי ובעל תודעת שירות גבוהה אבל הכי חשוב – מנעולן מקצועי חייב להיות מוסמך, אנחנו מתגאים בהיותנו צוות מוסמך ומקצועי, באישור משטרת ישראל.

למי אנחנו מספקים שירות?
הצוות שלנו הוא צוות מנוסה המספק שירות לכל סוגי הלקוחות: לקוחות פרטיים, בעלי רכבים, עסקים וחברות, מוסדות וארגונים, בתי עירייה, משרדים, בנקים הצריכים שירות מנעולנות.

פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה עשרים וארבע שעות למקרה חירום – גם בשעות הלילה
מנעולנים 24 היא החברה המתאימה ביותר למציאת פורץ מנעולים לכל מצב או מקרה חירום. הצוות שלנו אמין, מיומן ומנוסה. מנעולנים 24 שמה דגש רב על תודעת שירות ואמינות כלפי הלקוח, לכן, אנחנו מבינים את המצב הרגיש בו נמצאים לקוחותינו בעת הזמנת פורץ מנעולים בשעת חירום או בשעת לילה מאוחרת. אנו מתחייבים שלא לנצל את המצב הרגיש של לקוחותינו, להגיע בזמן, לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמחיר הגיוני.

ניסיון ובקיאות בכל סוגי המנעולים
כיום קיים מגוון רחב של סוגי מנעולים ומנגנונים שונים, מנעולן מקצועי צריך להיות בקיא בכל הסוגים הקיימים, אנחנו מתגאים בהיותנו צוות מנוסה ואיכותי המכיר את כל סוגי המנעולים, כך שכל פורץ מנעולים שנשלח אליכם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך כדי תשומת לב מירבית לשירות איכותי במחיר הוגן.
אנחנו מספקים שירותי פריצת מנעולים, החלפה או התקנה של כל סוגי המנעולים – לשונית, צילינדר, מנעול חבוי (דלתות הזזה), מנעולים חשמליים / אלקטרוניים, מנעול צירופים (כספות) וכד'…